סל מרקט לוגו החברה


     
          
 
עברית  |  English  |  

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אייך הגעת אלינו?
[תוצאות]

מלמה מסרטה DVC
מונה:

גלאי עשן

דף הבית >> מציאון >> גלאי עשן
לשיחה עם נציג חברת סל מרקט צלצל 0722409070   או השאר הודעה באתר


גלאי עשן
לחץ להגדלה

 
 

גלאי עשן לכל חדר = מציל חיים

התקנה מאוד פשוטה כל אחד יכול

מה יש בכל גלאי עשן עצמאי

הגלאים של היום מאוד משוכללים והם יעילים בלהזהיר מפני עשן ואש כבר כשהם רק מתחילים. האלמנטים הבאים הם רק חלק מכל מה שעוד תוכלו להנות ממנו בזכות גלאי העשן:

  • צפצוף לפני שהסוללה נגמרת- חשוב מאוד. הגלאי צריך להיות מוכן ומזומן לפעולה בכל רגע, ובכדי שלא להתקע במקרה חירום ללא גלאי ניתן לדעת ברגע שהסוללה נחלשת ולהחליפה מבעוד מועד.
  • הבהוב ויזאולי- לכבדי השמיעה צפצוף קולי של הגלאי לא ממש יעזור. לכן בכל הגלאים ישנה גם נורה שמהבהבת אותה ניתן לראות ממרחקים, ואז לפעול כנדרש; לפנות את המבנה במהירות, לקרוא למכבי האש וכדומה.

גילוי עשן בזמן מציל חיים

אם הייתם יודעים שיש דרך למנוע שריפה כבר בשלבים המאוד התחלתיים שלה, לא הייתם רוצים לתפוס את ההזדמנות הזו בשתי ידיים? אז זהו, שיש כזו אפשרות וקוראים לה מערכת גילוי אש, או לחילופין גלאי עשן.

התכנון והשילוב של אמצעים למניעת שריפות כחלק מכל מבנה הם הדברים החשובים ביותר שיש לשים עליהם את הדעת כשנכנסים לבית חדש או בונים אותו, וזאת בעיקר משום שתקלות תמיד קורות! גם האנשים הזהירים ביותר בעולם יכולים למצוא את עצמם פתאום בבית מעושן והסיבות לכך רבות ומגוונות; ילדים קטנים שמשחקים עם גפרורים, תנורי ספירלה שנשכחו דלוקים, במקרים חמורים יותר דליפות של גז ועוד ועוד.

גלאי עשן עצמאי הוא לא משהו שאפשר לוותר עליו!

בכל בית או בניין שיש בהם התנהלות רגילה הכוללת בין היתר הדלקות של גז במטבח, הפעלת גופי חימום בחורף, מכשירי חשמל אחרים ועוד, חובה להתקין גלאי עשן עצמאי לבטיחות מירבית, למניעת שריפות ולהצלת חיים. עדיין לא בטוחים אם ומדוע הוא כה הכרחי? בואו לגלות את כל הפרטים עליו וגם איך ניתן למצוא אותו במחיר מפתיע, הכול אצלינו באתר.

מה עושים? קודם כל מחנכים את כל יושבי הבית למניעה של שריפות. עם אש יש לנקוט במשנה זיהרות ויש ללמד ילדים כיצד להתנהל איתה, מאילו סיכונים להמנע וכו', הכול כדי למזער את הסיכוי לפרוץ שריפה. הדבר השני הוא כמובן להתגונן באמצעות גלאי עשן.

 

י

ייייל
לייבסיטי - בניית אתרים