סל מרקט לוגו החברה


     
          
 
עברית  |  English  |  

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אייך הגעת אלינו?
[תוצאות]

מלמה מסרטה DVC
מונה:

FujiFilm L30

דף הבית >> מצלמות דיגיטליות >> FujiFilm L30
לשיחה עם נציג חברת סל מרקט צלצל 0722409070   או השאר הודעה באתר


FujiFilm L30
לחץ להגדלה

 
 

סוללה נטענת!!!

Fujifilm FinePix L30 הוא 
קל לתפעול ונקודת מצלמה לירות, נבנתה עבור כל קבוצות הגיל. מסווג תחת סדרת L, מצלמה זעירה אך חזקה זו חזקה יש זום 3x עם מקבילת אורך מוקד של 38-114 מ"מ במצלמת 35 מ"מ.

אלגנטי ושימושי, מצלמת Fujifilm זה יש גוף עיצוב ארגונומי עם קצוות מעוגלים. לחץ לתמונות בהירות בתרחישי אור כהים יותר, יש לו פלאש מובנה רב עצמה. Fujifilm FinePix L30 יש זיהוי פן תוכנה שמזהה פרצופים בפריים ומתאים אוטומטית את החשיפה ופוקוס אוטומטי, כדי להבטיח פרצופים ברורים לטשטש ללא.אתה יכול להצטרף לקבוצה, כמו גם תמונות על ידי הגדרת צילום עצמי לעיכוב 2 או 10 שניות.

תכונות

ייצוב תמונה דיגיטלי

לעתים קרובות, תמונות מפונקות על ידי טשטוש תמונה. מצלמות דיגיטליות FinePix להעסיק ייצוב תמונה דיגיטלי לתת תוצאות ברורות בכל פעם.

בתנועה מהירה וקלה של כפתור, אתה יכול ללכוד את החיים ללא טשטוש. תכונת ייצוב התמונה הדיגיטלית תהיה להפוך טכניקות צילום מקצועיות כדי לעזור להפחית את רעידות מצלמה, להקפיא תנועת נושא ולשפר את פירוט רקע אור נמוך. ייצוב תמונה דיגיטלי מנצל רגישויות גבוהות יותר, אות גבוהה מאוד יחס רעש ומהירויות תריס ותפעוליות כדי לספק מהר יותר כמעט לטשטש תמונות חופשיות בו מצלמות דיגיטליות קונבנציונליות לא יכולות.

חיים הם טשטוש ... התמונות שלך לא צריכות להיות. ייצוב תמונה דיגיטלי הוא כל כך פשוט, ואת המצלמה שלך נשארת מהירה במיוחד, כך שלא תפספסו אף צילום.


מצלמה עם ייצוב תמונה קונבנציונלית
 

זיהוי פן

זיהוי פן חדשנית באופן מיידי מזהה פרצופים בסצנה ומתאים אוטומטית את המיקוד וחשיפה כדי להבטיח תמונות יפות של בני אדם.


 

עם זיהוי פן, תמונות קבוצתיות הן לא רק קלות יותר, אלא גם לירות יותר כיף כאשר אתה משחק אותם בחזרה. אתה פשוט למסגר את הזריקה וזיהוי פן עושה את העבודה, בו זמנית ובצורה מדויקת למצוא פרצופים לתוצאות בהירות וברורות. במהלך ההפעלה של דיוקנים קבוצתיים, אתה יכול "זום עד" על פנים אותרו ובודק אותם האחד אחד. אם אתה מוצא את הביטוי יסולא בפז, זיהוי פן ורזולוציה גבוהה מוכנים באופן אוטומטי "יבול" ולשמור את "דיוקן" של הפנים שזוהו. 


 

פנורמת תנועה

מאפשר לך לצלם תמונות פנורמה בפשטות כמו 1, 2, 3! המצלמה באופן אוטומטי תפרים יחד שלוש יריות רצופות, עם הדרכה פשוטה במסגרת כדי להבטיח את התמונות מיושרות. התמונה המתקבלת נשמרת בכרטיס הזיכרון בנוף מרשים.

זיהוי סצנה חכם

מגדיר באופן אוטומטי למצב האופטימלי צילום / סצנה כדי לקבל תמונות מושלמות בכל פעם.

מצב Scene זיהוי אינטליגנטי בוחר אוטומטית את מצב צילום / סצנה המתאים ביותר לכל סצנה שאתה מנסה לתפוס. בחירה בין 6 מצבים צילום - דיוקן, נוף, מקרו, לילה, דיוקן, דיוקן תאורה אחורית - Scene זיהוי אינטליגנטי באופן אוטומטי להשתמש בהגדרה האופטימלית של המצלמה לנושא או סצנה. מצב זה יאפשר לך ללכוד תמונות יפות עם המיקוד, חשיפה ואיזון לבן הנכונה, כל בלחיצת כפתור אחת בלבד.

 •  
  • פורטרט:  המצלמה עוברת אוטומטית למצב פורטרט לשחזר את הצבע של פנים בצורה מושלמת.מצב זה גם משתמש בטכנולוגיית זיהוי פן כדי לייעל את המיקוד והחשיפה. 
  • נוף:  מעבר למצב נוף כדי ללכוד את כל הפרטים במוקד ולייעל כדי להגיע לחדות תמונה באיכות מעולה.
  • הלילה:  כאשר המצלמה עברה למצב הלילה, זה באופן אוטומטי את מהירות תריס ורגישות לתוצאות ברורות ולטשטש חופשיות.
  • מאקרו:  המצלמה עוברת אוטומטית למצב מאקרו כאשר הנושא הוא קרוב יותר לעדשה מרגילה.
  • דיוקן לילי:  צלם גם הדיוקן ורקע הלילה יפה עם האור והחשיפה הנכונים.
  • פורטרט עם תאורה אחורי:  צלם גם את הנושא ואת הרקע שהוא בתנאי תאורה אחוריים.

 

אחריות

 • 2 שנים
י

ייייל
לייבסיטי - בניית אתרים